Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Mlladiç i varfër, kërkon ndihmë nga shteti
English

Mlladiç i varfër, kërkon ndihmë nga shteti

E diel 19 qershor 2011, NOA- Ish-gjenerali Serbo-Boshnjak Ratko Mlladiç duket se nuk është mirë nga gjendja ekonomike.

Kjo pasi siç flitet në mediat e Ballkanit familja e tij pritet të kërkojë nga Serbia dhe Bosnja që ti mbulohen shpenzimet për mbrojtjen në procesin gjyqësor të Hagës.

Ky fakt është konfirmuar edhe nga avokati mbrojtës i Mlladiç, i cili deklaroi se i ka dhënë atij një listë me këshilltarë dhe avokatë që mund t’i përdorë gjatë procesit.

a.y/NOA

KOMENTE