Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Inter, Hiddink alternative kryesore
English

Inter, Hiddink alternative kryesore

Milano, 23 Qershor NOA - “Guus Hiddink tek Inter? Është një mundësi, por para së gjithash duhet folur me Federatën e Futbollit në Turqi”, - janë këto, fjalët e menaxherit të teknikut holandez, Cees Van Nieuwenhuizen i cili ka hapur një spirale në këtë tratativë.

Hiddink duhet thënë se mbetet alternativa kryesore dhe më e pëlqyera për stolin e zikaltërve nga vetë drejtuesit e ekipit, por megjithatë janë dhe shumë emra të tjerë si Quique Flores, Garcia, Deschamps apo Schuster që sapo ka mbyllur kontratën e tij me Beshiktashin.

Për sa i përket teknikëve që militojnë në kampionatin italian në vendin e parë qëndron Gasperini, i cili ndiqet nga Mihajloviç.

r.b/NOA

KOMENTE