Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Zjarr në depozitat e ARMO, situatë kaotike në vendngjarje
English

Zjarr në depozitat e ARMO, situatë kaotike në vendngjarje

Tepelenë, 26 qershor 2011 NOA – Flakë zjarri kanë përfshirë para disa minutash katër depozita të karburantit në Tepelenë.

Burime policore në vendngjarje i konfirmuan agjencisë NOA se bëhet fjalë për katër depozita me lëndë djegëse që i përkasin kompanisë tashmë të privatizuar nga Rezart Taçi, “ARMO”.

Për momentin nuk dihen shkaqet e zjarrit. Në vendin e ngjarjes është krijuar një situatë kaotike dhe pasiguri. Forcat e zjarrfikjes po punojnë për të lokalizuar zjarrin dhe shuar atë.

e.t/NOA

KOMENTE