English

Gjarpri me dy koka, zbulim shok në Gjermani

Berlin, 29 qershor, NOA- Një trup i vetëm dredha-dredha rreth pesëdhjetë centimetra është i ndarë në dy krerë. Gjarpri me dy koka është një vendas i Gjermanisë, zona e Villingen-Schwenningen. Zbulimi u bë nga Stefan Broghamme, fermer i cili tha se kishte parë vetëm këtë rast në jetën e tij.

a.e./NOA

KOMENTE
 • Ela Berat .un13:38 - 07 Nëntor 2011
  hahahahha me siguri do an dali gjarper me origjine shqipetare,ashtu sic kemi flamurin ne
 • Ilir Luga17:16 - 06 Nëntor 2011
  sa mir din mu marr vesh?
 • Dulinjo Unikatili14:04 - 06 Nëntor 2011
  gjarper me dy koka me pa me dy koka live eshte gj e interesante por e arritshme jo pra eshte e mire
 • Ilir Halili22:28 - 05 Nëntor 2011
  pse gjith keto genjeshtra
 • no name20:40 - 05 Nëntor 2011
  ikni mor bashk me rrena
 • >>Ervis Mamaj<<18:28 - 05 Nëntor 2011
  WOW TANI E KA RADHEN SHQIPONJA JONE
 • Emanuel Tanku16:20 - 05 Nëntor 2011
  gjarper me dy koka kam degjura po per te pare nuk kam par do nje herrrr
 • Sadat Kadrija16:14 - 05 Nëntor 2011
  gje e pa besueshme me plot montime kompjuterike
 • Festim Qafleshi15:09 - 05 Nëntor 2011
  po afrohet viti 2012 MOS HARRONI!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Endrit Bajcinca13:47 - 05 Nëntor 2011
  kur te shohin njani tjetrin kan me u hanger nder mjet vete kok per kok haha
 • Besart Bekteshi11:57 - 05 Nëntor 2011
  qenkan binjak
 • Adi Marku11:41 - 05 Nëntor 2011
  sa i bukur ky cuni ne foto hahahahhah :P
 • Sandri Leci11:19 - 05 Nëntor 2011
  shume i frikshem si qeni qe pata une
 • alon10:04 - 27 Tetor 2011
  Sa i frikshem!
 • ariondevi09:20 - 05 Korrik 2011
  o zot sa gje e shemtuar....Edhe kjo na duhej tani gjarper me 2 koka kur dihet qe ata me nje koke dhe jane te tmerrshem.....Brrrrrrr
 • Muhammed Ahmeti02:28 - 05 Korrik 2011
  Afrohet koha kur do paraqitet shqiponja me di krena
 • Gerald Lami23:26 - 04 Korrik 2011
  C'eshte kjo me kape vrite ket gjo te shpifme....