Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Madonna dhe Brahim vazhdojnë së bashku
English

Madonna dhe Brahim vazhdojnë së bashku

Paris, 29 Qershor NOA - Kanë kaluar një fundjavë në Paris duke zbarkuar në hotel Ritz dhe janë fotografuar në praninë e njëri tjetrit, si asgjë të mos kishte ndodhur.

Madonna dhe balerini i saj Brahim Zaibat me pak fjalë janë ende së bashku dhe kanë hedhur poshtë të gjithë zërat që flisnin për një ndarje të çiftit, pothuajse pas një viti histori me njëri tjetrin.

Duke u bazuar në botën e gossip, të dy kishin arritur drejt fundit për faj të djalit, por me sa duket realisht ata nuk janë aspak në krizë dhe diferenca në moshë është lënë tërësisht mënjanë.

r.b/NOA

KOMENTE