Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Obama: Për Gedafin rrethi po ngushtohet
English

Obama: Për Gedafin rrethi po ngushtohet

Uashington, 29 qershor 2011 NOA- “Gedafi i ka ditët të numëruara”. Kështu ka deklaruar presidenti amerikan Barak Obama, gjatë një konference për shtyp në Shtëpinë e BardhëUashington.

"Gedafi duhet të ikë. Jemi përfshirë në operacionet në Libi për të mos lejuar një masakër dhe dalja nga skena e Gedafit është garancia kryesore për të arritur këtë objektiv”, ka shtuar presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

a.q/NOA

KOMENTE