Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
SHBA, “qëllon” agjentët me qumështin e gjirit
English

SHBA, “qëllon” agjentët me qumështin e gjirit

SHBA, 29 Qershor NOA - Një grua është rebeluar kundrejt disa agjentëve të policisë dhe i ka “qëlluar” ata me qumësht të gjirit të saj. Zonja në fjalë më pas u arrestua dhe tani është e akuzuar për rezistencë ndaj zyrtarëve të shtetit.

Sipas autoriteteve të kontest së Delaware, në shtetin e Ohio, Stephanie Robinette, 30-vjeçe, është grindur më bashkëshortin e saj gjatë një martese, në të cilën kishte kthyer disa gota më shumë.

Partneri i saj për ta qetësuar kishte kërkuar ndihmën e agjentëve, ku më pas ndodhi dhe skena e pazakontë dhe tani nëna e re akuzohet për rezistencë ndaj autoriteteve.

r.b/NOA

KOMENTE