English

Beyonce, një nuse me të brendshme

SHBA, 9 Korrik NOA - Një nuse e cila përgatitet të veshë fustanin e saj për të shkuar drejt altarit dhe gjatë kësaj kohe ofrohet për syrin e telekamerave me një palë të brendshme shumë sensuale.

Nusja në këtë rast është Beyonce, tepër tërheqëse dhe protagoniste e “Best Thing I Never Had”, video e dytë e prezantuar nga albumi “4”, që aktualisht është në krye të klasifikimeve për shitjet e arritura në Billboard.

Kënga është një kërcim romantik që fle për dashuri dhe hakmarrje, me pak fjalë një ndryshim total tematike krahasuar me këngën e parë, “(Girls) Run The World”.

r.b/NOA

KOMENTE