Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Chavez mesazh popullit: Pas heqjes së tumorit jam mirë
English

Chavez mesazh popullit: Pas heqjes së tumorit jam mirë

E diel, 10 korrik 2011, NOA- Hugo Chavez i ka drejtuar popullit të Venezuelës një mesazh ku i informonte për gjendjen e tij shëndetësore.

Presidenti i këtij vendi Chavez, pas një operacioni për heqjen e një tumori në Kubë u ka thënë qytetarëve se gëzon një gjendje të mirë shëndetësore.

Më tej ai ka lexuar një listë me këshillat e mjekëve dhe i ka siguruar qytetarët se bën çdo ditë ushtrime fizike dhe se shumë shpejt do të rifitojë energjitë e munguara.

Sakaq pas këtij mesazhi ai ka thënë se është mbyllur një marrëveshje edhe me shtetin e Kinës, nga ku Venezuela pritet të marrë 4 miliardë dollarë borxh.

a.y/NOA

KOMENTE