Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Chavez pritet nga Raul Kastro
English

Chavez pritet nga Raul Kastro

E diel, 17 korrik 2011, NOA- Hugo Chavez ndodhet aktualisht në Kubë nga ku pritet të nisë kimioterapinë për të mposhtur tumorin që e ka prekur.

Para se të linte Karakasin dhe pasi e kishte marrë pak veten Presidenti i Venezuelës kishte deklaruar për mediat se kishte qëllim që të fillonte që sot kurën.

Në Avana ku mbërriti nën shoqërinë e së bijës, Chavez u prit në aeroport nga Presidenti Raul Kastro dhe nga ministri i Jashtëm Bruno Rodriguez.

a.y/NOA

KOMENTE