Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Krimi makabër, 45 vjeçari bën “prostitutë” nipin 9 vjeçar
English

Krimi makabër, 45 vjeçari bën “prostitutë” nipin 9 vjeçar

Korçë, 18 korrik 2011 NOA- Një krim makabër ka tronditur sërish qytetin e Korçës.

Një 45 vjeçar, për një kohë të gjatë ka shfrytëzuar për prostitucion nipin e tij, vetëm 9 vjeç.

Tutori, i quajtur Arben Hajdinllari është arrestuar sot pasdite dhe mbi të rëndon akuza e “Shfrytëzim të prostitucionit në rrethana renduese”. Policia bën të ditur se viktima 9-vjeçare, me inicialet K.M shfrytëzohej nga daja e tij në Tiranë, ku për kryerjen e një marrëdhënieje seksuale me klientelën e siguruar, përfitonte një shumë prej 4 000 mijë lekësh të reja.

Hajdinllari dhe i mituri udhëtonin çdo ditë drejt Tiranës, ku 45 vjeçari vendoste kontaktet me klientë të veçantë.

a.q/NOA

KOMENTE
  • piperka21:09 - 18 Korrik 2011
    Ky person duhet eliminuar,nuk ka ci duhet shoqerise.