English

Lind vajza e vetme e çiftit Bekam, Viktoria: Ja, vajza e vogël e babit

SHBA, 18 korrik 2011 NOA – Lind më në fund vajza e vetme e çiftit Bekam.

Ajo quhet Harper dhe nëna e saj, e famshmja Viktoria Bekam ka publikuar në profilin e saj në Twitter fotot e para të vogëlushes.

Në foton e parë me vajzën, futbollisti David Bekam duket shumë i lumtur duke tundur të voglën e tij me shumë dashuri dhe delikatesë.

Viktoria e ka postuar këtë foto me titullin “Vajza e vogël e Babit”, ndërkohë që çifti ka tashmë 3 djem.

a.q/NOA

KOMENTE