Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Macja që jeton në ueb
English

Macja që jeton në ueb

Itali, 23 korrik NOA - Nofka e saj është “Fastidiouscat”(mace e bezdisshme) dhe në ueb është bërë një yll i vërtetë.

Çiçio është një mace e bardhë 6 vjeçare, aspak e turpshme para kamerave që e xhirojnë për 12 orë çdo ditë, kalon ditët e saj sikur asgjë të mos kishte ndodhur.

Kjo ide e “Big Brother” për macen ka ardhur nga padroni i saj Giandomenico Riçi, që me profesion është një operator televiziv.

Në këtë mënyrë, në Udine, në shtëpinë e tij, është vendosur një kamerë e cila ofron imazhe reale të drejtpërdrejta të jetesës së maces.

Për tu theksuar është suksesi që ka arritur: kanë qenë rreth 10 mijë persona që janë bërë kurioz për të vizituar sitin www.udine20.it dhe 1 mijë e 200 orë transmetim.

Jeta e Çiçio megjithatë nuk është shumë dinamike, pasi është një mace gjumashe siç tregon dhe vetë padroni i saj.

r.b/NOA

KOMENTE