English

Masakër me armë zjarri në Burrel, dyshohet për tre të vrarë

Mat, 14 Gusht 2011 NOA – Masakër me armë në një fshat të Burrelit në rrethin Mat, dyshohet për tret të vrarë dhe dy të plagosur.

Korrespondenti i agjencisë NOA raporton se ngjarja ka ndodhur në fshatin Fark të komunës Komsi në afërsi të Burrelit.

Dyshohet për një konflikt mes dy familjesh që ka degjeneruar në masakër me tre të vrarë dhe dy të plagosur.

Në vendngjarje kanë mbërritur momentalisht forca të shumta policore.

Ende nuk konfirmohen emrat e viktimave dhe të autorëve të krimit.

a.b/NOA Vijon...

KOMENTE