Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Suedi, Princesha Viktoria do të bëhet nënë
English

Suedi, Princesha Viktoria do të bëhet nënë

E mërkurë, 17 gusht 2011, NOA- Do të bëhet nënëmars të vitit 2012, Princesha Viktoria trashëgimtare e fronit të Suedisë e cila u martua vitin e kaluar me ish- trajnerin e saj personal Daniel Westling.

Pas kësaj martese Daniel u bë ligjërisht princ, Duka i Vastergotland dhe kalorës i Seraphin.

Ky lajm u komunikua nga gjykata mbretërore e cila nëpërmjet një deklarate u shpreh se, “Familja mbretërore është e lumtur ndërsa princesha është mirë”, deklaroi zëdhënësja e Pallatit Mbretëror në Stokholm, Annika Sonnerberg.

a.y/NOA

KOMENTE