Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Depardieu urinon në korridorin e një avioni
English

Depardieu urinon në korridorin e një avioni

Paris, 18 Gusht NOA - Kur të shpëton, të shpëton dhe sidomos kur alkooli ka qenë pija e ditës.

Në këtë mënyrë , në fluturimin Paris-Dublin i kanë thënë se duhej të priste rreth 15 minuta për të përdorur tualetin, por ai nuk e mendoi gjatë dhe urinoi në korridor përpara pasagjerëve të avionit Cityjet.

Një zëdhënës i Klm ka konfirmuar pikërisht këtë episod.

“Depardieu, që ishte dukshëm i dehur, donte të shkonte në tualet gjatë zbritjes dhe kur ju përcoll një mesazh i tillë, ai nuk e mendoi gjatë dhe urinoi mbi dyshemenë e avionit”, - pohoi një grua për “Radio Europe 1”.

r.b/NOA

KOMENTE
  • Gianti Ncp01:19 - 18 Gusht 2011
    po ku t kap t kap...nuk ke ca i bo