Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Inter, gati Forlan, mund ta ndjekin Kucka dhe Palacio
English

Inter, gati Forlan, mund ta ndjekin Kucka dhe Palacio

Milano, 25 Gusht NOA - Interi po mundohet të kalojë dhimbjen e fortë që ka shkaktuar largimi i Samuel Eto’o në Rusi dhe për këtë arsye po përpiqet të sjellë përforcimet e duhura në skuadrën e drejtuar nga Gasperini.

Përforcimet do të jenë mbi të gjitha në mesfushë dhe në sulm.

Blerja e parë, që duket të jetë dhe e sigurt me shumë mundësi do të jetë ajo e Diego Forlan, për të cilin është arritur akordi me Atletico Madrid.

Më pas, sytë do të drejtohen tek ekipi i Genovas, me Palacion si objektiv kryesor dhe Kucka në skaje.

r.b/NOA

KOMENTE