Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Aksident në Bilisht, në gjendje të rëndë 45-vjeçari
English

Aksident në Bilisht, në gjendje të rëndë 45-vjeçari

Korçë, 27 gusht, NOA – Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Bilishtit. Një makinë ka përplasur një kalimtar në aksin rrugore Bilisht-Kapshticë. Korrespodenti i Agjencisë NOA raporton se personi i dëmtuar është Agim Kampo, 45-vjeç.

Ai ka pësuar dëmtime serioze. Raportohet se 45-vjeçari ka kaluar në gjendje kome dhe është dërguar menjëherë në spitalin e Korçës.

Ende nuk duhen shkaqet e aksidenti, ndërkohë që mësohet se Kampo ka qenë duke kaluar nga njëri skaj i rrugës në tjetrin, kur është goditur nga një makinë me targa greke.

Policia po heton për zbardhjen e ngjarjes.

a.k/NOA

KOMENTE