Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Bankomati shkakton një krizë nervash
English

Bankomati shkakton një krizë nervash

Angli, 27 Gusht NOA - Një bankomat, i cili nuk mund të funksionojë në mënyrën e duhur mund të shkaktojë një krizë të fortë nervore.

Një grua është tërbuar me një nga sportelet automatike të Barclays Bank dhe kjo pasi nuk po i kthente kartën e kreditit.

Heq një këpucë dhe në mënyrë të përsëritur për afro 2 minuta e godet atë deri sa e shkatërron.

Gjithçka ka ndodhur në qytezën e Chippenham, në kontenë e Wiltshire (Anglia jug-perëndimore).

Policia ka quajtur gjithçka ka ndodhur si të “pakuptimtë dhe të kotë”.

Skena, e cila është xhiruar nga një kamerë vëzhguese sigurie, është paraqitur në televizion në mënyrë të tillë që të identifikohej autorja e vandalizmit.

r.b/NOA

KOMENTE