Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Barbara Streisand thyen heshtjen pas dy vitesh
English

Barbara Streisand thyen heshtjen pas dy vitesh

SHBA, 27 Gusht NOA - Me albumin e ri “What Matters Most - Barbra Streisand Sings the Lyrics of Alan and Marilyn Bergman”, i cili do të publikohet më 30 gusht, Barbra Streisand i jep zë një mbledhje këngësh të nënshkruara vetëm nga Alan dhe Marilyn Bergman, miqtë e saj dhe bashkëpunëtorëve të një kohe të gjatë.

Disku i ri, prodhim i vetë Barbaras, përfshin dhjetë këngë të nënshkruara nga Bergman, por asnjëherë të regjistruara nga këngëtarja.

Shkalla përfshin këngë si çmimi oskar “The Windmills of Your Mind” (nga filmi i 1968 “The Thomas Crown Affair”) “So Many Stars”, “Nice ‘n’ Easy” dhe “That Face”.

Disku mbahet në një kapak i cili shoqërohet me një “mini-libër” prej 24 faqesh me ngjyra.

r.b/NOA

KOMENTE