Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Debatuan me fjalë, pijaneci godet me sëpatë në kokë bashkëqytetarin
English

Debatuan me fjalë, pijaneci godet me sëpatë në kokë bashkëqytetarin

Vushtri, 27 gusht 2011, NOA- Dy serbë me banim në Vushtri të Kosovës, pas një debati me fjalë janë konfliktuar ashpër.

Mësohet se si autor i kësaj ngjarje është ndaluar serbi cili në gjendje të dehur pas një mosmarrëveshje me fjalë që ka pasur me viktimën bashkëqytetar të tij, e ka sulmuar atë duke e goditur me pjesën e pasme të sëpatës disa herë në trup dhe kokë.

Pas kësaj viktima është dërguar me urgjencë në spitalin e Mitrovicës, ku dhe është vendosur nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkaq nga ana e policisë në vendin e ngjarjes është konfiskuar sëpata me të cilën dyshohet se është kryer vepra, ndërsa autori i ngjarjes ka përfunduar në burg.

a.y/NOA

KOMENTE