Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Hustler: Kemi kastën seksi të Rihanës
English

Hustler: Kemi kastën seksi të Rihanës

SHBA, 27 Gusht NOA - Mund të jetë blofi i radhës ose një skup i vërtetë, ashtu siç po presin shumë fansa. Revista për vetëm të rritur “Hustler” ka njoftuar se është në zotërim të një videoje hard amatoriale të Rihana dhe se ende nuk ka vendosur në lidhje me përdorimin e saj.

Në këtë video Ylli i Popit është e “impenjuar” në lëvizje erotike me rreperin J-Cole. Ndërkohë Rihanna ka prezantuar video-klipin e saj tjetër zyrtar, i cili titullohet “Cheer”".

Nuk është hera e parë që zëra të tillë në lidhje me një video “hot” të Rihannës janë përhapur pasivisht, por këtë herë është një revistë me famë që ka dalë zbuluar.

Ajo çka dihet është se këngëtarja ka qenë muajt e kaluar së bashku me J-Cole në turne dhe pikërisht pak ditë më parë rreperi humbi celularin e tij.

r.b/NOA

KOMENTE