Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Hyjnë me dhunë në banesë, vjedhin 17 500 euro
English

Hyjnë me dhunë në banesë, vjedhin 17 500 euro

Deçan, 27 gusht 2011, NOA- Një vjedhje e rëndë ka ndodhur në Deçan të Kosovës, ku disa persona kanë hyrë me forcë në një banesë në momentin kur aty nuk ndodhej njeri.

Sipas denoncimit të bërë nga i zoti i shtëpisë, nga ky rast janë vjedhur 17.500 euro para të thata si dhe janë dëmtuar disa orendi shtëpiake.

Ndërkaq nga ana e policisë ka nisur puna menjëherë por nuk raportohet ende për të dyshuar.

a.y/NOA

KOMENTE