Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Korçë, nëna denoncon zhdukjen e 3 fëmijëve të mitur
English

Korçë, nëna denoncon zhdukjen e 3 fëmijëve të mitur

Korçë, 27 gusht 2011, NOA/ Arjola Ymeraj- Një nënë 34 vjeçare nga qyteti i Korçës, është drejtuar në polici ku ka denoncuar zhdukjen e tre fëmijëve të saj të mitur.

Shpresa Trimi, nëna e fëmijëve të zhdukur ka kërkuar nga policia që ti vijnë në ndihmë për të gjetur fëmijët e saj të cilët janë zhdukur në mënyrë të mistershme.

Sipas të dhënave paraprake mësohet se tre fëmijët e zhdukur janë pjesë e komunitetit rom, ndërsa nuk bëhen të ditura ende rrethanat e zhdukjes së tyre.

34 vjeçarja Trimi i ka thënë policisë se fëmijët e saj lypnin te zona e Parkut në Korçë dhe se kishin dalë për këtë punë, ashtu siç bënin përditë.

Ndërkaq bëhet e ditur se identiteti i fëmijëve dhe mosha e tyre është S.T, 13 vjeç, M.T, 6 vjeç dhe G.T 4 vjeç.

Ndërkaq mësohet se tre fëmijët janë zhdukur para tre ditësh, ndërsa nëna ka hedhur dyshimin se fëmijët e saj mund të jenë trafikuar.

Pas denoncimit, nga ana e uniformave blu ka nisur kërkimi intensiv por deri tani nuk dihet asgjë për fatin e tyre.

a.y/NOA

KOMENTE