Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Rafael Nadal, dëshmitar i Armani Jeans
English

Rafael Nadal, dëshmitar i Armani Jeans

Itali, 27 Gusht NOA - Pasi paraqiti fizikun e tij për “Armani Underwear”, Rafael Nadal është bërë dëshmitari më i ri për “Armani Jeans”.

Tenisti spanjoll, dy herë kampion në Wimbledon dhe gjashtë herë i turneut të Roland Garros, është shfaqur ditën e djeshme në Macy’s Store.

Duhet thënë se ai kaloi mes një publiku që ishte në delir në rrugën ku po shkelte.

Më pas u bë e ditur se Nadal do të prezantojë fushatën e re të “Armani Jeans” që do të nisë në muajin shtator.

r.b/NOA

KOMENTE