Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Vrasje në Berat, një person masakrohet me gurë në kokë
English

Vrasje në Berat, një person masakrohet me gurë në kokë

Berat, 27 gusht, NOA – Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në fshatin Malinat të Beratit. Një person është gjetur i vdekur në afërsi të banesës së tij. Viktima është Ilir Muçi 37 vjeç. Paraprakisht mendohet se ngjarja ka ndodhur gjatë natës.

Ende nuk dihen motivet e ngjarjes. Dëshmitarët në vendngjarje thonë se viktima është qëllua më gurë disa herë në pjesë të ndryshme të kokës. Megjithatë një informacion i tillë nuk është konfirmuar ende nga policia. Pas sinjalizimit të policisë gjatë orëve të natës për ngjarjen, ka nisur dhe hetimi.

Aktualisht janë duke u marrë në pyetje familjarët dhe të afërmit e viktimës, si dhe personat që e kanë parë atë gjatë orëve të fundit. Nga burimet paraprake bëhet e ditur se i dyshuar është Madik Muçi dhe se viktima ka qenë në gjendje të dehur. Pritet që i dyshuari të zbardh dhe ngjarjen e plotë.

a.k/NOA

KOMENTE