English

Beyonce bëhet nënë në pranverë ( Fotot)

E hënë, 29 gusht 2011, NOA - Djali i Beyonce dhe i reperit Jay-Z do të lindë në pranverën e ardhshme. Ajo që ka nxjerrë sekretin ka qënë vetë këngëtarja në Mtv Video Music Awards, ku ka treguar në objektivin e kamerave dhe të fotografëve barkun e saj.

Këngëtarja , e veshur më një fustan të kuq të gjatë, është dukur në tapetin e kuq duke vënë duart mbi barkun e saj për të treguar centimetrat e tëpërta që kanë filluar ti duken.

Edhe në një performancë tjetër ajo ka treguar për shtatëzaninë duke hequr xhaketën.

a.q/NOA

KOMENTE