Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Beyonce, “gruaja me të kuqe shtatzënë”
English

Beyonce, “gruaja me të kuqe shtatzënë”

SHBA, 30 Gusht NOA - Ka mbërritur në tapetin e kuq të MTV Video Music Awards me një fustan të gjatë e të butë në ngjyrë të kuqe.

Bukuroshja amerikane është fotografuar teksa mbante duart në barkun e saj të fryrë.

Ka mjaftuar shumë pak dhe këngëtarja ka njoftuar për të gjithë publikun, lajmin e shtatzënisë së saj.

Beyonce Knowles dhe Jay-Z, të martuar prej tre vitesh, do të kenë mes tyre dhe një fëmijë.

Prej shumë kohësh ka qenë dëshira e këngëtares, pikërisht fakti për tu bërë mama dhe tashmë diçka e tillë është bërë realitet.

Për këtë fakt edhe puna mund të presë pasi, në filmin e drejtuar nga Clint Eastwood ku ajo merr pjesë, xhirimet do të shtyhen pasi normalisht duhet të fillojnë shkurtin e ardhshëm.

r.b/NOA

KOMENTE