English

Mbërrin celulari i ri dual-sim NGM

SHBA, 1 Shtator NOA - NGM Metal Devil është një prej celularëve më performant i pajisur me dual sim që kompania NGM ka propozuar në katalog.

Ai është i disponueshëm si në variantin e zi me gri ashtu dhe në atë të artë.

Modeli i ri ka pasur si qëllim një formë klasike dhe një tastierë QWERTY, që do ta bëjë atë ideal për të shkruar tekste SMS, email, Instant Messaging apo dhe futjen në social network si Facebook apo Twitter.

Skeda teknike duhet thënë se është e kompletuar dhe mendon si për efikasitetin ashtu dhe për zbavitjen.

r.b/NOA

KOMENTE
  • Petro Nini12:52 - 01 Shtator 2011
    po ja ooo shkroj Pali sakushtoi e nuk mori pergjigje pastaj fillojne komentet ! pa e mira nuk shahet ngate miret ete mjeret !
  • Pali06:49 - 01 Shtator 2011
    sa kushton nuk na e thate