English

Humb kontrollin e makinës, në gjendje të rëndë 32 vjeçarja

Laç, 2 shtator 2011, NOA- Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Laç- Fushë Krujë, ku si rrjedhojë e tij është në gjendje kritike për jetën një 32 vjeçare.

Vera Mirashi ka qenë duke i dhënë makinës së saj tip Volksvagen, teksa papritmas ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me murin ndarës të rrugës.

Sakaq kanë qenë kalimtarë të rastit ata që i kanë dhënë ndihmën e parë të plagosurës, e cila është drejtuar me urgjencë në drejtim të Spitalit Ushtarak në Tiranë.

a.y/NOA

KOMENTE
  • Arben Presheva23:43 - 02 Shtator 2011
    Nuk ka ku te veje ma keq...sherim te shpejte goces--------------por po ithem qe ajo makina jotenuk kerkon nje cope buke dhe ja dhe ..por nga shpejtesia kerkon koke te haje ..prandaj kujdes dhe vetem kujdes si ti dhe g jithe ata qe jane ne tinon te cdo lloji makine........ pershendetje nga qyteti i serenatave nga Parisi i vogel tung
  • EL DR19:10 - 02 Shtator 2011
    Me vjen vertet keq per ngjarjen, por le te shpresojme qe e reja te mos humbi jeten.Le te vleje ky lajm per te gjithe ata qe ecin shpejt e pa kujdesin e duhur ne rruge.Gjithashtu kjo vjen si pasoje e stresit dhe ngarkeses se madhe psikologjike qe kane sot te gjithe. Na ruajte i madhi ZOT.AMIN!