Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Jahjaga në Hungari
English

Jahjaga në Hungari

Budapest, 14 shtator 2011, NOA - Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga, ndodhet për vizitë zyrtare treditore në Hungari. Zyra e shtypit e Presidencës së Kosovës bën me dije se gjatë axhendës së Kryetares së Shtetit, zonja Jahjaga do të takohet me presidentin e Hungarisë, Pal Shmit, kryeministrin e Hungarisë, Viktor Orban dhe udhëheqës të tjerë institucionesh në këtë vend. mit/NOA

KOMENTE