Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Cameron Diaz, sërish beqare
English

Cameron Diaz, sërish beqare

Cameron Diaz nuk gjen paqe pasi edhe me Alex Rodriguez gjithçka ka përfunduar. AktorJa bionde solare është rikthyer sërish e vetme, kjo të paktën bazuar në specifikimet e pohuara nga Us Weekly. “Janë ndarë kohët e fundit, Alex është shumë i impenjuar me karrierën e tij, ka hasur dëmtime të shumta dhe kërkon të përqendrohet në sportin e tij aq shumë të dashur. Janë ende shumë miq me njërin tjetrin dhe kanë një respekt reciprok të madh”, - ka deklaruar mister X. Me pak fjalë, jo dasmë, diçka tek e cila Cameron, gjithmonë ka qenë alergjike, pasi dhe vetë ka deklaruar se ka qenë kundër motos dashuri e përhershme. Diaz, që në të shkuarën ka pohuar se nuk beson tek besnikëria gjatë gjithë jetës, tashmë është sërish e lirë dhe si gjithmonë bukuroshe. r.b/NOA

KOMENTE