Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Pattinson dëshiron të bëhet një yll rroku
English

Pattinson dëshiron të bëhet një yll rroku

Kaliforni, 23 Shtator NOA - Dashuria e parë e ? Nuk është kinemaja siç të gjithë mund të mendonin por muzika. Për arsyen se karriera e tij tepër e pasur në botën e Hollywood, ka bërë që aktori mos të ketë shumë hapësirë të lirë për të kënduar dhe për të bërë muzikë. Siç bëhet e ditur nga “Us Weekly”, Robert po regjistron dy këngë të cilat titullohen, “Never Think” dhe “Let Me Sign”. Do të jenë tepër të thjeshtë të shoqëruar vetëm me kitare dhe bateri. Ylli i kinemasë realisht ka shumë pak kohë para se të rinisë promovimin nëpër botë të filmit të tij të famshëm “Twilight - Breaking Dawn”. janë shumë persona që i përkasin setit të xhirimeve të sagës me vampirë, që e mbajnë mend Robert duke u marrë me muzikë në kohën e lirë së bashku me Jackson Rathbone. Pattinson duhet thënë se ka studiuar disa instrumente muzikorë, mes të cilëve mund të përmendim pianon. r.b/NA

KOMENTE