Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Shtëpia e Bardhë publikon foton e çiftit Obama me çiftin Berisha
English

Shtëpia e Bardhë publikon foton e çiftit Obama me çiftin Berisha

Shtëpia e Bardhë ka publikuar sot foton që çifti presidencial Barak dhe Mishele Obama bëri me çiftin kryeministror shqiptar, Sali dhe Liri Berisha. Çifti Berisha po zhvillon një vizitë njëjavore në SHBA

KOMENTE
  • Astrit Cerma17:18 - 23 Shtator 2011
    Saliu ciftit Obama i ka hy ne mes.Po te hyri ne mes ky lloi hibridi Zot te ruajte.