Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Rishfaqet Margaret Thatcher
English

Rishfaqet Margaret Thatcher

E diel, 25 shtator 2011, NOA- Ish kryeministria britanike Margaret Thatcher e cila aktualisht është 85 vjeç dhe vuan nga një sëmundje e ngjashme me sklerozën, u shfaq në publik pas shumë muajsh mungesë. Shkak për këtë u bë festa e ditëlindjes së ministrit të Mbrojtjes, Liam Fox. Ish zonja e hekurt prej kohësh nuk shfaqej nëpër aktivitete, ku së fundmi mungoi edhe në ditëlindjen e Cameron në Downing Street ku ishte e ftuar nderi dhe në korrik në inaugurimin e një statuje të partnerit të saj transatlantik Ronald Reagan. a.y/NOA

Në foto: Ish kryeministria britanike Margaret Thatcher

KOMENTE