Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Madonna kërkon shtëpi në Verona
English

Madonna kërkon shtëpi në Verona

Verona, 28 Shtator NOA - Pas Leonardo Di Caprio dhe çiftit Pitt-Jolie, edhe Madonna është në kërkim të shtëpisë në qytetin e Romeo dhe Zhulietës. Yjet e kinemasë dhe të muzikës në SBA duket se janë gjithnjë e më të dashuruar pas Veronës. Syri i Zonjës Ciccone është spostuar në një ndërtesë rreth 600 metër katrorë. Me sa bëhet e ditur për çmimin ai rrotullohet rreth shifrës 10 dhe 11 milionë euro. Madonna, bazuar në thashethemet e shumta, ka prej shumë kohësh që është në kërkim të shtëpisë në Veneto dhe interesi i saj u spostua nga Venecia në fillim në qytetin e Veronës. Tani ylli i muzikës është vetëm një hap larg blerjes së një apartamenti prej dy katesh në Pjacën Erbe. Sipas të përditshmeve “Arena” dhe “Libero” shtëpia është në pronësi të një industrialisti veronez dhe përfshin 6 dhoma, 5 banja krahas disa dhomave të tjera dhe një salloni gjigand. r.b/NOA

KOMENTE