Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Nxori si prostitutë bashkëjetuesen, në burg trafikanti i drogës
English

Nxori si prostitutë bashkëjetuesen, në burg trafikanti i drogës

E mërkurë, 28 shtator 2011, NOA/ Arjola Ymeraj- Një i ri shqiptar u arrestua për favorizim dhe shfrytëzim prostitucioni, përveçse për trafik dhe shpërndarje të lëndëve narkotike. Shqiptari H.Zeni 27 vjeç përfundoi në prangat e policisë italiane mëngjesin e sotëm pas komunikimit nga ana e Prokurorisë të mandatit të arrestit nga ana e Gjykatës në Savona. Operacioni i koduar “Pimp” bëri të mundur arrestimin e 27 vjeçarit, i cili rezultoi se prostituonte një vajzë romune 22 vjeçare, ndërsa jetonte me të në Carcare, duke e nxjerrë përditë në rrugë dhe duke vjelë të ardhurat e saj. Ndërkaq në vijim të hetimeve policia zbuloi se nga aktiviteti i tij rezultonte se shpërndante drogë dhe furnizonte të rinj të tjerë me lëndë narkotike të llojit kokainë dhe hashash. Aktualisht 27 vjeçari shqiptar ndodhet i burgosur në ambientet e paraburgimit në Savona, në pritje të seancës së parë gjyqësore e cila pritet të mbahet të premten nën drejtimin e gjyqtares Florenza Giorgi. a.y/NOA

KOMENTE