Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Qentë, kampionë të sërfit
English

Qentë, kampionë të sërfit

Për një ditë, profesionistët e sërfit i kanë lënë hapësirë miqve të tyre më të ngushtë me katër këmbë. Kanë qenë pikërisht qentë e tyre protagonistët absolutë të kompeticionit të vetëm “sërfi i qenve”, i cili është zhvilluar në një plazh në Kaliforni. Disa prej tyre i kalojnë dallgët pa asnjë lloj problemi, ndërkohë që ka dhe nga ata që janë paksa të trembur në këtë vallëzim mbi ujë. Qentë, të ndarë në kategori sipas peshave, kanë mundur të sfidojnë njëri tjetrin si kampionët e mëdhenj të këtij sporti falë një tavoline të ndërtuar për këtë event. Në bazë të një serie parametrash, juria më pas ka vendosur dhe fituesin e denjë të këtij konkursi. r.b/NOA

KOMENTE