Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Rihanna, një qytetare seksi
English

Rihanna, një qytetare seksi

Kalifornia, 28 Shtator NOA - Rihanna është duke punuar për video-klipin e saj të ri “We Found Love”, këngë e cila është krijuar nga DJ Calvin Harris. Ylli i muzikës Pop, është kapur nga fotografët e shumtë dhe duhet thënë se është paraqitur më e bukur se kurrë. Ambienti në të cilin po bëhen xhirimet është i hapur në natyrë dhe këngëtarja është paraqitur me një veshje të përshtatshme, tepër të hapur në pjesën e gjoksit duke vënë në pah një fizik frymëmarrës. Më pas ajo është paraqitur dhe me një bluzë të zezë ku sërish format e saj duken më në formë se kurrë. r.b/NOA

KOMENTE
  • EEE20:46 - 01 Janar 2012
    kujdes se te ra parukja...
  • Granit Miftari13:04 - 08 Dhjetor 2011
    rihanna i ove U and o live your breasts