Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Zbulohet kalendari seksi i Cheryl Cole (Foto)
English

Zbulohet kalendari seksi i Cheryl Cole (Foto)

E martë, 4 tetor 2011, NOA- Tërheqëse dhe seksi, por kurrsesi vulgare. Cheryl Cole pozon për kalendarin e viti 2012 duke demonstruar feminitetin e saj, të fshehur prej veshjesh të lehta si pëlhura të cilat i lënë pak imagjinatës. Ajo tregon trupin e saj me tatuazhe por nuk pozon asnjëherë nudo, gati për të provokuar fansat e saj me taktikën shoh- nuk shoh. Ndërkaq mbrëmjen e kaluar në pasarelën e Pride of Britain Awards, Cheryl u prezantua me një fustan të gjatë ngjyrë rozë, e ngjashme si një sirenë, ndërsa fustani mbante firmën e Victoria Beckham. Cheryl Cole prej pak kohësh ka mbyllur përfundimisht lidhjen me të shoqin e saj futbollistin Ashley Cole. Pas kësaj këngëtarja ka vendosur të mbyllë këtë kapitull të jetës së saj, duke vendosur që ti dedikohet vetes, dhe nisja me këtë kalendar seksi duket se është një fillim i mbarë. a.y/NOA

KOMENTE