Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Manchester City në sulm për Hamsik dhe Lavezzi
English

Manchester City në sulm për Hamsik dhe Lavezzi

Angli, 12 Tetor NOA - Manchester City është tepër e interesuar për Marek Hamsik dhe Ezequiel Lavezzi. Lajmi është konfirmuar nga Fausto Salsano, asistent teknik i Roberto Mancini. “Isha pikërisht unë që shkoja për ta vëzhguar sllovakun në Breshia – pohon ai për një radio italiane – Hamsik është bërë një lojtar i rëndësishëm dhe me eksperiencën e duhur. Lavezzi në krahun tjetër është një lojtar vendimtar sidomos në dyluftimet një për një, ku mund të rezultojë shumë deçiziv”. Sipas Salsano, ata janë dy lojtarë që preferohen shumë nga City dhe objektivi i këtij ekipi krahas për ti pasur në skuadër është që këta lojtarë të bëjnë gjëra të mëdha dhe të fitojnë. r.b/NOA

KOMENTE