Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Juventus, Giovinco është fati për këtë ekip
English

Juventus, Giovinco është fati për këtë ekip

Torino, 13 tetor NOA - “Në rast se një lojtar luan në përfaqësuese, natyrisht që mund të jetë i denjë për të luajtur me Juventusin”, - kanë qenë këto fjalët e drejtorit të përgjithshëm bardhë e zi Beppe Marotta, i cili i është rikthyer çështjes së Giovincos, që kohët e fundit është një ndër temat kryesore të Seria A. “Juventus ka bërë një zgjedhje provizore – shpjegon Marotta duke folur për bashkëpronësinë e lojtarit së bashku me Parmën – është e drejtë që Giovinco të vazhdojë rrugën e tij si një lojtar i rëndësishëm për futbollin italian. Duhet të na konfirmojë që ka ndryshuar nga një premtim në realitet”. Për sa i përket argjentinasit Tevez, ai ka pohuar se dhe Juventusi është futur në garë për të, por në krahun tjetër ka bërë të ditur se një tratativë e vërtetë ende nuk ka nisur. r.b/NOA

KOMENTE