Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Rihanna zgjidhet si femra më seksi
English

Rihanna zgjidhet si femra më seksi

Kaliforni, 13 tetor NOA - Rihanna zgjidhet si femra më seksi. Ajo është shpallur “Femra më seksi e planetit” nga gazeta Esquire, në faqet e së cilës këngëtarja ka pozuar nudo. Në intervistën e gjatë qe i është bërë, Rihanna është shprehur se tashmë e ka hedhur plotësisht pas krahëve lidhjen e saj traumatike me Chris Brown, pa mohuar që ka qenë një ndër gjërat më të vështira që i është dashur të bëjë. Për sa i përket arritjeve në fushën muzikore, duhet përmendur që kjo këngëtare me albumet e saj “Rated R” dhe “Loud” ka arritur të fitojë dy herë diskun platin dhe tashmë ajo po bëhet gati për të publikuar muajin e ardhshëm albumin “Talk that talk”. r.b/NOA

KOMENTE