Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Zbulohet një burg luksoz mafiozësh brenda burgut
English

Zbulohet një burg luksoz mafiozësh brenda burgut

Moskë, 13 Tetor 2011 - Autoritetet e Rusisë deklaruan sot se kanë zbuluar një “burg luksoz” i dedikuar për nevojat e shefave të mafias ruse në burgun e qytetit Volgograd. Raporti i sotëm në gazetën Izvestia thekson se Zyra e prokurorit të shtetit i ka gjetur të burgorusit në një hapësirë me ulëse komfore, me qeli të pajisur me akuarium, me frigorifer të furnizuar mirë dhe ekran televiziv modern. Të burgosurit kishin edhe qasje në alkool të cilësisë së mirë dhe nuk u mbetej gje tjeter veçse te "harbonin" brenda qelive te luksit.

KOMENTE