Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Dokumente sekrete në plehra, telashe për Kamerun
English

Dokumente sekrete në plehra, telashe për Kamerun

Londër, 14 tetor 2011, NOA – Telashet nuk paskan të sosur këto kohë për kryeministrin britanik David Kamerun. Pak orë pas dorëheqjes së ministrit të mbrojtjes Fox, gazeta britanike Daily Mirror ka publikuar një lajm të bujshëm, i cili mund të vërë në vështirësi të mëdha të gjithë kabinetin qeveritar. Oliver Letvin, krahu i djathtë dhe këshilltar i kryeministrit Kamerun është filmuar duke hedhur dokumenta sekrete në koshat e plehrave në parkun St. James. Gjithçka ka ndodhur pak metra larg zyrës së tij. a.q/NOA

KOMENTE