Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Shpërthen bombola e gazit në një banesë, 1 e lënduar
English

Shpërthen bombola e gazit në një banesë, 1 e lënduar

Tiranë, 16 tetor 2011, NOA- Një shpërthim i fuqishëm i një bombole gazi ka ndodhur pak më parë pranë Drejtorisë së Policisë Tiranë në kryqëzimin me rrugën "Myslym Shyri".. Ngjarja në fjalë mësohet të ketë ndodhur në ambientet e një banese dhe nga shpërthimi i bombolës ka ngelur e plagosur e zonja e banesës e cila ka pësuar dëmtime të lehta. Ndërkaq si rrjedhojë e shpërthimit janë dëmtuar krahas ambienteve të banesës edhe xhamat e disa makinave përreth. Lidhur me këtë rast uniformat blu dhe forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje, ndërsa thuhet se ngjarja ka qenë aksidentale. a.y/NOA

KOMENTE