Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kapen 150 kg marijuanë afër Rinasit
English

Kapen 150 kg marijuanë afër Rinasit

Tiranë, 27 tetor 2011, NOA – Gjashtë persona janë arrestuar dhe dy të tjerë janë shpallur në kërkim, me akuzën e trafikimit të drogës pas kapjes në flagrancë me 150 kg marijuanë, e destinuar për tregun e kryeqytetit. Operacioni policor u finalizua në orët e vona të natës, pranë Rinasit. Tre makina që po transportonin drogën nga Kruja drejt Tiranës, u ndaluan nga forcat e policisë, të cilët prangosën gjashtë trafikantët dhe sekuestruan bashkë me marijuanën edhe tre automjetet me të cilët po transportohej droga. Tre nga të arrestuarit janë vëllezërit Altin Saka, Arjan Saka dhe Gëzim Saka, si dhe Olgert Musta, Muharrem Zalla dhe Klodian Lami. mit/NOA

KOMENTE
  • Ilir Mavrici14:50 - 27 Tetor 2011
    TE SHESESH NGA PAK NUK ESHT KEQ PER NJEREZIT QE DUAN TE ARGETOHEN PO GJITHMON PA E TEPRUAR PO QE KEQ ESHT KUR I BEN PUNET ME VLEZERIT TANI TE SHKRETET TE TRE BRENDA