English

Pamje shok të ndjekjes së një UFO-je në ajër (VIDEO)

Video që po shikoni i përket një filmimi amator të datës 22 gusht 2011. ai është hedhur në publikim dje dhe përmban 21 sekonda të pamontuara, regjistruar në çaste të papritura nga personi që siç dallohet është shokuar nga ajo që po ndodhte:

Dy avionë luftarakë amerikanë F16, janë duke ndjekur një UFOnjë nga zonat malore të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në Mountain Range.

316
KOMENTE
  • doni M22:33 - 03 Nëntor 2011
    video shum e bukur, por nuk esht ndjekje kjo, por percjellje e disqeve secrete te Amerikes..
  • Rita Kalaja Rishmass22:31 - 03 Nëntor 2011
    Nje vidio teper e qarte qe nje njeri i rastit e ka rregjistruar dhe ne qe e shohim besojme ne te ashtuquajturen UFO , Pyes ;- Pse asnje njoftim zyrtar nga aeroplanet ushtarake ( amerikane besoj ) qe e ndjekin ???? Pergjigja teper e thjeshte , Keto manovra ka nja 50 vjet qe i ben Amerika ( kujtoni ne vitet 60 -70 kur nga keto " UFO " dolen artiste te Hollivudit duke qeshur ) e keso forma aeroplanesh s"jane me te reja !Personalisht s"besoj deri me sot ne ekzistencen e UFO-ve , kuptohet vetem me keto vidio qe s"mohoj qe s"eshte reale por beso ne 1000/per 100 ne manovra ushtarake te Amerikes !!!!!