Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Babai vret foshnjën 2 muajshe duke i dhënë vodka
English

Babai vret foshnjën 2 muajshe duke i dhënë vodka

Moskë, 8 nëntor 2011, NOA- Një foshnjë vetëm dy muajshe gjeti vdekjen për shkak të vodkës së dhënë nga i ati për ta qetësuar, ndërsa një tjetër është hedhur nga kamioni dhe është djegur e gjallë.

Janë këto dy dramat e botës fëmijnore të cilat shokuan sot kronikën ruse, ku çdo vit mesatarisht 100 mijë fëmijë janë viktima të dhunës, sipas UNICEF.

Tragjedia e parë ndodhi në një fshat në Urali, ku policia gjeti të pajetë trupin e vogëlushes pas alarmit të vënë nga një mjek.

a.y/NOA

KOMENTE