Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Historia e Oasis në një film
English

Historia e Oasis në një film

Londër, 9 nëntor NOA - Ish-pjesëtari i Oasis dhe protagonisti aktual i Beady Eye, Liam Gallagher, dëshiron xhirimin e një filmi, si në të situa jo të mira ashtu dhe anasjelltas, historinë e bandës, e cila nga viti 1991 deri 2009, ka qenë një ndër grupet më të famshme falë dhe bashkëpunimit me të vëllanë e tij, Noel: Oasis. Këngëtari, që gjatë kësaj kohe është në setin e xhirimeve të filmit të tij të parë “The longest cocktail party”, ka bërë të ditur për “Sun” se është i gatshëm për të realizuar biografinë e historisë së bandës. “Disa herë – pohoi Liam – kur kemi kthyer disa gota nisim të tregojmë histori që i përkasin të kaluarës sonë dhe diçka të tillë kemi menduar ta hedhim në një film. Dua që të jetë një film i gjatë por i denjë për tu parë. Një film, i cili duhet të zbavitë të gjithë”. r.b/NOA

KOMENTE